podpora pro zákazníky 777 217 810 572 570 087 HELPDESK

Pozvánka na školení Evidence obyvatel a Volby - zpracování voleb v aplikaci GORDIC EOB a EOV GINIS© Express + Základy GDPR (Evropské nařízení o ochraně osobních údajů)

Vytvořeno: 23.8.2017

Kurz představuje základní i méně známé postupy pro naplnění legislativních požadavků pro vedení ohlašoven v elektronické podobě. Probereme a zopakujeme si vše od praktického nastavení aplikace pro zjednodušení práce, přes praktické ukázky činností v aplikacích, možnosti, které program nabízí, až po seznámení s novinkami v aplikaci a legislativě a jejich praktické zpracování. Nově se budeme zabývat také Evropským nařízením o ochraně osobních údajů, které se dotkne všech orgánů veřejné moci, příspěvkových organizací i právnických osob. Veškeré ukázky budou probíhat v aplikaci GINIS® Express – Evidence obyvatel a Volby. Účastníci si osvojí znalosti o programech Evidence obyvatel a Volby v kontextu aktuální metodiky, základního i pokročilého ovládání programu a připraví se na blížící se volby do poslanecké sněmovny ČR. Více se dozvíte v sekci Školení: http://www.datab.cz/skoleni

GORDIC opět obdržel Certifikát vhodného dodavatele pro spisovou službu

Vytvořeno: 15.8.2017

Společnost GORDIC, producent Spisové služby GINIS, znovu úspěšně prošla dozorovým auditem a recertifikací implementační metodiky spisové služby. Produkt Spisová služba splnil všechna kvalifikační kritéria a požadavky certifikace a zaručuje tak uživatelům, že jeho provozování v souladu s implementační metodikou bude splňovat relevantní požadavky: normy ISO 15489 Information and Documentation, Records Management, národního standardu pro elektronické systémy spisové služby, referenčního modelu OAIS. Společnost GORDIC spol. s r.o. je tak se svým produktem Spisová služba oprávněna užívat „CERTIFIKÁT VHODNÉHO DODAVATELE PRO ŘEŠENÍ V OBLASTI SPRÁVY DOKUMENTŮ A INFORMACÍ“.

Přijďte na školení ke spisové službě – Zpracování spisové služby v aplikaci GINIS Express WESS

Vytvořeno: 5.6.2017

Kurz se věnuje postupům pro naplnění legislativních požadavků pro vedení spisové služby v elektronické podobě. Probereme a zopakujeme si vše od praktického nastavení aplikace pro zjednodušení práce, přes praktické ukázky činností v aplikaci, možnosti, které program nabízí, až po seznámení s novinkami v aplikaci a legislativě a jejich praktické zpracování.

Nový web spuštěn

Vytvořeno: 5.6.2017

Dovolujeme si Vám představit naše nové webové stránky, na kterých bychom Vám chtěli představovat nejen nabízené produkty, nové funkcionality a možnosti v programech, ale také například nabídku školení. Věříme, že se Vám naše nové stránky budou líbit a budete se na ně rádi vracet.

Má Vaše organizace svá data v bezpečí? Otestujte si online úroveň ochrany před útoky zvenčí!

Vytvořeno: 5.6.2017

V dnešní době by ochrana informací neměla být jen zákonnou povinností. Je především existenční nutností. DDos útoky, malware, ransomware, phishing, SQL injection, wiretapping, spoofing a další, znamenají hrozby pro každého, kdo pracuje s citlivými údaji. Počet kybernetických útoků totiž stále stoupá a mnohdy způsobí dané organizaci i takové škody, které se nedají vyčíslit. Jak si ale ověřit, jak na tom s bezpečností jsem? Za tímto účelem byl navržen analytický nástroj KYBEZ BEAN. Poskytuje zdarma jednoduchou a rychlou analýzu, ze které se respondent dozví, ve kterých oblastech v bezpečnosti rezervy, přičemž v potaz se bere i typ organizace. KYBEZ BEAN poskytuje dvě varianty analýzy.